Jak jsem microgreens propadla? (eva votápková)

Jak jsem microgreens propadla?

Nic se neděje náhodou, a to platí i v tomto případě…

Na jedné networking akci pro podnikatele, která se konala konečně po dlouhé době LIVE, jsem potkala spolumajitele firmy microFeeld. S Lukášem jsme se hned spřátelili a jeho projekt mě zcela nadchl.

Projekt systémů pro domácí pěstování zelených rostlinek mě oslovil a hned jsem v tom viděla veliký smysl a užitek nejen pro mě, ale i pro celou moji rodinu. 

Dcery se naučily zaset, nést zodpovědnost při pěstování, 2x denně rostlinky rosit atd. Dělají si degustace v průběhu dorůstání jednotlivých druhů a se zavázanýma očima hádají, co jim ta druhá dala do pusy za druh microgreens. 

Líbí se mi, že máme stále chutné, zdravé, křupavé a rozmanité druhy microgreens po ruce. Pěstujeme je za oknem, takže doplní každé naše jídlo, ať už jde o steak, zeleninový salát nebo třeba chleba s máslem.

Naposledy jsme s rodinou vypěstovali hořčici, ředkvičku, jetel a brokolici. Nyní máme zálusk na hrášek, slunečnici a řeřichu. Milujeme výběr a objevování nových chutí…

Největší odměnou je pro mě prázdný talíř a vědomí, že dávám sobě i svým blízkým strávníkům zdravé a tělu přínosné vitamíny.

Chcete získat i vy výhodné balení systému pro domácí pěstování s dárkem 8 druhů osiva v hodnotě 515 Kč? Klikněte ZDE

Eva Votápková
Facebook
e-mail: texty@ekopi.cz

Přejít nahoru