Reklama na sociální sítě a vyhledávače

Reklama na socky a vyhledávače

 

Bylo by skvělé, kdyby všechny e-shopy, weby a další byly snadno vyhledatelné v organickém vyhledávání. Nejlépe na prvních 10 pozicích. Být na nulté pozici, to už je úplně sen. Takřka nesplnitelný. Je potřeba mít tak unikátní obsah, aby váš web byl na nulté pozici.  Ale spokojíme se i s pozicí mezi první desítkou.

Ale co když to nejde hned? Pak je na programu dne vyhledávače trochu pošťouchnout. 

Stačí k tomu PPC reklama. PPC reklama lze nastavit konkrétně velmi dobře a cílit na správnou část publika. Když je nastavená špatně, pak to vypadá, jakoby nefungovala. Ale opak je pravdou.

Stačí zadat správný text, vybrat to správné publikum, které by mohlo mít o produkt zájem a najít a nastavit ta správná klíčová slova. Není to úplně brnkačka, ale je důležité vědět jak na to!

Tuto zátěž za vás odmakáme my. Podle vašich požadavků zacílíme reklamu tak, aby vám přinášela kýžené konverze. Ať už se jedná o návštěvnost, nákupy v e-shopu, nebo jakýkoliv jiný požadavek.

Pokud váš byznys probíhá více na Facebooku nebo Instagramu, nebo se na sítích shromažďují potencionální klienti, je vhodná i reklama na tyto sociální sítě.

Výhodou je, že sítě jsou propojené, tedy za jednu cenu funguje reklama na FB i IG.

Opět vybereme to správné publikum, buď z vašich stávajících fanoušků, nebo určíme nový okruh publika, které může reklama zaujmout. Vytvoříme i sady reklam, které se mohou střídat, pro vyhodnocení, která funguje nejlépe. Na web naistalujeme kód, který bude sledovat, které konverze a návštěvnost je z reklamy.

Vyhodnotíme úspěšnost reklamy proti vynaloženým nákladům, vyhodnotíme výhodnost ceny za konverzi.

Vezmeme si na starosti i upoutávku reklamy včetně úpravy fotografií, zacílíme a vystřelíme.

Spolupracujeme:

Ručně šité čepice a doplňky

Přejít nahoru