Jak se vypořádat s prvními překážkami v podnikání (Lenka Slaninová)

Máš za sebou první kroky plné nadšení a je za tebou i první vykročení do světa nezávislosti.

Může přijít v podobě zpětné vazby, kterou najednou vnímáš spíš jako kritiku. Nebo první prodejní hovory, ve kterých slyšíš samé NE. Popř. První potvrzení spolupráce, které se najednou kroutí do esíčka, že ani had by se nemusel stydět.

Nebo začínáš mít problém s penězi? Ať na zaplacení pronájmu provozu či své osobní výdaje.

A víš co? NEVADÍ 😊 Nádech a výdech. To funguje, faaakt. A když ne venku, tak si aspoň otevři okno.

Všechno jsou to kroky, které Tě posilují a posouvají.

Víš co funguje ještě líp? Zamyšlení. Vykašli se na lítost, vztek a osočování. To je pro slabé jedince.  Prostě se zamysli, co ti každá jedna situace říká?

Takže zpětná vazba – jak to mohu udělat jinak, abych to byla víc já?

Prodejní NE – prošla jsem si zodpovědně pravidla prodejního hovoru? Zeptala jsem se, co by potenciální zákazník potřeboval, jakou měl představu nebo zda ho správně chápu? I to je důležité, protože pokud to nevyšlo teď, mám nápovědu na příště. Znám pána, který říká, že slyšel nejdřív 276x NE než přišlo první ANO a dnes má firmu s milionovými obraty.

Klikatice při první spolupráci – ptám se dost na osobnost klienta a jeho současné cíle?

Pokud přicházíš do světa svobody ze zaměstnání, máš spoustu zažitých vzorců, které tě mohou aktuálně limitovat. Ber to jako trénink.

Peníze – prostě si pevně věř a přej si dostatek – NEŘEŠ ODKUD. Pak už jen tiše naslouchej. Třeba ti přijmeš hovor od člověka, který hledá lidi. Nebo zjistíš, že sousedka shání venčení, protože sama teď nemůže. A spousta dalších.

Propadnout panice je zbytečně sebevražedné. Vždy žiješ jen to, co cítíš. Tak se nadechni, podívej se na sebe do zrcadla a řekni si, jak jsi dobrá. Připomeň si, co vše jsi za poslední dobu zvládla a vrať se k tomu, co ti fungovalo. Taky si klidně řekni o pomoc – jakoukoliv, i kdyby to bylo jen vyslechnutí nebo obejmutí.

Jsi úchvatná a jedinečná. Máš myšlenku a směr. TAK VYKROČ NA DALŠÍ METU.

A víš proč? Protože právě TY budeš jednou vyprávět svůj příběh s úsměvem a staneš se motivací ostatním. Komu? Svému muži, kamarádce, svému dítěti

Pokud potřebuješ pomoc, můžeš využít i můj měsíční program, ve kterém hraješ hlavní roli TY. První týden máš jako lehkou ochutnávku ZDARMA.

Jen TY si určuješ vlastní křišťálovou cestu.

www.Lenkaslaninova.cz
Tel: 731274029
Facebook

Přejít na začátek