Jarní detox i pro podnikatele (Eva Miždal Kamasová)

Jarní detox

TIPY NA JARNÍ DETOX

 

 Zdravím, příznivci čínské medicíny.

Dnes bych vás ráda seznámila s pohledem čínské medicíny na detoxikaci organismu teď na jaře.

Po půlce února, konkrétně 15. 2., nám začalo dle čínského kalendáře Jaro a nejvíc teď pracují Játra a Žlučník. Jejich oslabení můžeme na sobě poznat takto: špatná kvalita nehtů, bolest kyčlí, chrupavky, tenisový loket.

Druhý pohled poskytují naše emoce, no a tady to teprve začíná být hodně zajímavé.

Býváte během dne protivní, neustále naštvaní, rozhodí vás každá blbost, vzdorujete v práci, ve škole, doma? Připadáte si více psychicky náchylní v náročných situacích?

Gratuluji, přesně takto se projevuje oslabení v těchto orgánech.

Možností, jak na detox těchto orgánů, je několik.

Každému sedne něco jiného, proto vyjmenuji několik typů.

Většina z nás řeší stravu, takže první kroky mohou vést touto cestou. Tip, na který se teď chystám i já.
Během týdne nejíst maso a o víkendu si dát netučnou rybu (kapr, pstruh). K tomu vyřadit lepek, kravské produkty a popíjet kopřivový čaj nebo výluh z něj.

Hodně známá bylina spojována s jarní očistou je Ostropestřec Mariánský. Najdete zde plno tipů použití – kapky, čaj, drť, tinktury.

Za sebe doporučuji vyzkoušet několikadenní detox, kdy na plosky nohou mezi 20- 21 hodinou večerní lepíte detoxikační náplasti , které necháváte působit přes celou noc. Před nalepením plosky umýt a trochu promasírovat. Opakovat aspoň 10 dní po sobě.

Otevřou se vám tak dráhy orgánů vedoucí přes plosky nohou, pohodově se vyspíte a ráno jste čilí jako rybička. Tohle je moje zkušenost, několikrát opakovaná a vřele doporučuji.

Jako poslední tip zde uvádím zaměřovat se na tělo celoročně a podporovat tělo celoročně formou tzv. ozdravných kůr. Ty jsou zaměřeny buď na prevenci nebo nějaké akutní, či chronické stavy.

Zdraví zdar a těším se na vás příště

Evik 🙂

www.EvaKamasova.cz
Tel: + 420 731 835 700
Facebook
Instagram
Výživa ženy ZDARMA

Přejít nahoru